Weź udział w programie

Witam serdecznie! 😊

Cieszę się bardzo, że zdecydowałeś się wziąć udział w Programie Jesteś Cudem. Pierwszą i drugą edycję Programu mamy już za sobą, radośnie i pomyślnie dopełnione.

⭐️ Kolejny, nowy i odświeżony cykl Programu rozpocznie się dnia 8/10-2018 i trwać będzie do 18/11-2018. ZGŁOSZENIA przyjmuję do 7/10-2018.

Na tej stronie możesz przeczytać relacje uczestników pierwszej edycji Programu: Relacje uczestników Programu

Zakladam, że przechodząc na tę stronę zapoznałeś się uprzednio z informacjami na temat Programu, na stronie: Jesteś Cudem – Program przemiany umysłu.  

✨Opłata za udział w Programie wynosi 400 zł. Jeśli z jakichkolwiek powodów nie możesz dokonać całej wpłaty to możesz ją podzielić na dwie raty. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, a bardzo zależy ci na wzięciu udziału w Programie, napisz do mnie. Skontaktuj się w tym celu ze mną poprzez poniższy formularz.

✨Aby zapisać się do wzięcia udziału w Programie zgłoś swoje uczestnictwo, wypełniając poniższy formularz kontaktowy, podaj swoje imię i nazwisko, a w okienku temat napisz: Zgłoszenie do udziału w Programie Jesteś Cudem. Pamiętaj o kliknięciu na Wyślij.

Wpłaty możesz dokonać do 8/10-2018 na poniższe konto bankowe:

Jeśli masz jakąś pilną informację do przekazania lub pilne pytanie, możesz skontaktować się ze mną, wypełniając poniższy formularz kontaktowy. Proszę, sprawdź swoją skrzynkę mailową Spam na wypadek, gdybyś nie otrzymał ode mnie maila w dniach 6-7/10-2018 i dodaj mój adres mailowy do zaufanych kontaktów. 

Serdecznie zapraszam 😊

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*