Jesteś Cudem – Program duchowej przemiany

 

Witaj! 😊 Program duchowej przemiany – Jesteś Cudem, to prowadzony przez internet, trwający 6 tygodni proces, który prowadzi uczestnika do decydującej dla jego uzdrowienia przemiany postrzegania samego siebie oraz otaczającej go rzeczywistości.

🌟Premiera Programu Jesteś Cudem odbyła się w marcu/kwietniu 2017 roku. Obecna jego wersja jest właśnie odświeżana i przemieniana; wzbogacana nowymi praktykami, tematami i przesłaniami oraz nowymi formami wsparcia.  

Do stworzenia tego programu zainspirowała mnie moja własna przemiana, wyjście z długoletniego emocjonalnego cierpienia, kompulsywności, wewnętrznego konfliktu i lęku. Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o mnie.

Przemiana ta jest efektem mojej wieloletniej pracy z umysłem i jego systemem wierzeń i przekonań, emocjami z nim związanymi oraz pracy z ciałem i duszą. Zaczynając moją duchową przemianę od terapii oddechem i medytacji, następnie poprzez psychologię alternatywną, Hatha Jogę, terapię tańcem, Ustawienia systemowe Berta Hellingera, Kundalinii Jogę, Psychosyntezę i transformujący pobyt w ashramie w Indiach byłam przez wiele lat przygotowywana do odkrycia, przyjęcia i praktyki nauk Kursu Cudów, a ostatecznie Drogi Mistrzostwa, które to przyniosły moją największą transformację.

Dlatego też główną inspiracją dla tego Programu były nauki Kursu Cudów i Drogi Mistrzostwa, jednak każdy z wyżej wymienionych etapów mojej przemiany miał wpływ na jego powstanie. Znani przebudzeni nauczyciele i uzdrowiciele, tacy jak Ekhart Tolle, czy dr. David R. Hawkins byli studentami Kursu Cudów, którego nauki i ich praktyka miały zasadniczy wpływ na ich przemianę, uzdrowienie i przebudzenie.  

✨A zatem, co jest celem Programu Jesteś Cudem? 

Jego celem jest pomóc ci w osiągnięciu stanu świadomości, w którym cały system wierzeń i przekonań wywołujący lęk, cierpienie, stres, depresję i chorobę, czyli wewnętrzny konfikt, został zastąpiony nowym uzdrowionym postrzeganiem. Postrzeganiem, które przynosi trwały stan pokoju, miłości, radości i spełnienia. 

Program ten pomaga efektywnie i bezpiecznie poprowadzić i wspomóc każdego, kto czuje potrzebę zmiany, wewnętrznej przemiany, przebudzenia, uwolnienia z bólu, cierpienia, choroby, depresji, uzależnień oraz wszelkich wzorców i nawyków myślowych, wierzeń i przekonań, które je wywołują, tak aby doświadczyć swojej prawdziwej rzeczywistości. Rzeczywistości, która jest doświadczeniem wyzwolonego umysłu, który przebudził się do swojego pierwotnego stanu doskonałego pokoju, niezmiennej bezwarunkowej miłości i wewnętrznej szczęśliwości, które nie mają żadnego przeciwieństwa. Umysłu, który przebudził się do swojej Prawdziwej Tożsamości.

🌟Aby otrzymać bardziej szczegółowy obraz przebiegu programu, i jakie są poszczególne tematy każdego tygodnia, czyli proces, z którym będziemy pracować odwiedź stronę: Przebieg programu.

A zatem, zapraszam cię na wspólną, fascynującą i transformującą wędrówkę w głąb siebie, do miejsca, w którym pamiętasz siebie takim, jakim Jesteś naprawdę. Przebijemy się wspólnie przez ciemne chmury wyimaginowanych i ograniczających wierzeń, przekonań, idei i lęków, które sami wytworzyliśmy, i z którymi się utożsamialiśmy, wierząc, że są realne, nadając im w ten sposób zatrważającą nas rzeczywistość.

Podążając wspólnie tą uzdrawiającą ścieżką, wspierając siebie nawzajem odkryjemy, że nigdy nie było tak naprawdę żadnego rzeczywistego powodu, żeby się bać, że wszelkie nasze ograniczające myśli wierzenia i przekonania, które mieliśmy o sobie i o otaczającym nas świecie nie były tak naprawdę realne. Porzucając je, jedno po drugim i zdejmując w ten sposób kolejne zasłony iluzji, odkryjemy, że kryła się za nimi rzeczywistość całkiem inna, od tej, którą do tej pory znaliśmy. Rzeczywistość, która jest całkowicie wolna od lęku, i która w związku z tym nie zna bólu, cierpienia, braku, straty, grzechu, winy, choroby, gniewu, potępienia i potrzeby ataku. To odkrycie doprowadzi nas do rozpoznania, że sami byliśmy ich autorami, że je wytworzyliśmy, ponieważ uwierzyliśmy w wyimaginowane zagrożenia, konieczność obronny poprzez atak i związane z tym wypierane poczucie winy.

Idąc głębiej i głębiej doświadczymy, że nie jesteśmy sami, że jest z nami czysta miłująca Moc, która nas kocha, prowadzi i wspiera we wszystkim, co Ona rozpoznaje, że jest dla nas dobre. Ta Moc, którą można też nazwać Boską Obecnością w nas, zna nas takimi, jakimi jesteśmy naprawdę. Ona zna naszą Prawdziwą Tożsamość, zna naszą Doskonałość i Niewinność.

Wspólnie otworzymy się na tą Moc i pozwolimy Jej stać się dla nas wewnętrznym Nauczycielem, Przewodnikiem w widzeniu siebie oraz wszystkiego i wszystkich w tym świecie w zupełnie nowy sposób. Przyzwolimy, aby ta Moc w nas pomogła nam w wyzwoleniu się od starej i fałszywej tożsamości, którą sami wytworzyliśmy. Współpracując z tą Mocą, poprzez aktywne powierzanie Jej wszystkich naszych myśli pełnych lęku, gniewu i żalów, przebaczając je sobie i wszystkim, rozpoznamy, że jest w nas Obecność, czysta Świadomość, Jaźń, która jest całkowicie wolna od wszelkich ograniczeń, lęku, braku, winy i jakiejkolwiek niedoskonałości. Doświadczając Jej Obecności rozpoznamy naszą Doskonałą Niewinność, rozpoznamy, że ta czysta, doskonała Świadomość jest nami oraz wszystkim co istnieje i ma Jedno, Jedyne Miłujące Źródło, które powszechnie nazywane jest  Bogiem, Stwórcą, Miłością czy też Kosmiczną Inteligencją. Jak tą Moc nazwiemy nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia.

W tym cudownym procesie, pozornej wędrówki do Źródła, odkryjemy, że nigdy naszego Jednego Źródła tak naprawdę nie opuściliśmy. Rozpoznamy, że wszystkie nasze dotychczasowe zmagania, cierpienia i problemy, miały swoją przyczynę w idei, że mogliśmy być czymś innym niż Doskonałość, Miłość, Niewinność i Pokój, w których została stworzona nasza Prawdziwa Jaźń, przez Stwórcę wszystkiego co istnieje.

Program Jesteś Cudem opiera się głównie na zasadach i naukach zawartych w Kursie Cudów oraz Drodze Mistrzostwa, które są doskonałym przewodnikiem w treningu umysłu, mającym na celu uwolnienie umysłu od utożsamiania się z fałszywą tożsamością, tzw. ego i doprowadzenie do całkowitej zmiany postrzegania siebie, wszystkich i wszystkiego w świecie. Celem Kursu Cudów jest doprowadzenie ostatecznie praktykującego do stanu świadomości umożliwiającego przebudzenie umysłu.

  • Nie musisz być studentem Kursu Cudów, żeby wziąć udział w Programie. Nie musisz nic o nim wiedzieć. Jednak jeśli poczujesz w sobie gotowość i inspirację, żeby zacząć go studiować, to może to być pomocne, jednak nie jest niezbędne dla zrozumienia procesu i idei, którymi będziemy się w tym programie posługiwać.
  • Jeśli Kurs Cudów jest dla ciebie czymś zupełnie nowym, to możesz zapoznać się z jego przesłaniem, zaprezentowanym na tym blogu. Nie jest to jednak konieczne, aby wziąć udział w tym Programie. Możesz w tym celu odwiedzić następujące strony:
  • Czym jest?,  Jak powstał?,  O czym mówi? 
  • Na stronie O mnie możesz dowiedzieć się więcej na mój temat
  • Tu możesz odsłuchać i obejrzeć prowadzone przeze mnie spotkania: Nagrania wideo i audio 

Dodatkową inspiracją do stworzenia tego programu była moja własna transformacyjna przygoda z Kursem Cudów i Drogą Mistrzostwa, spotkania z ich inspirującymi, przebudzonymi nauczycielami na całym świecie, programami przemiany umysłu przez nich stworzonymi, w których brałam udział, oraz pragnienie podzielenia się transformacją, która się we mnie wydarzyła dzięki praktyce i treningowi przemiany umysłu, do której inspirują nauki i praktyki Kursu oraz Drogi. Pragnę podzielić się moim doświadczeniem z każdym, kto poczuje się zainspirowany tym, co tu w dużym skrócie przedstawiłam, i kto zdecyduje się wyruszyć w tą podróż wraz ze mną.

Jeśli czujesz się zainspirowany tym, co tu przeczytałeś i chcesz poznać więcej szczególów na temat Programu, to przejdź do strony Przebieg Programu, jeśli zaś masz ochotę przyłączyć się do tego transformacyjnego procesu, to możesz przejść do strony Weź udział w programie, aby dowiedzieć się jak zgłosić swój udział w programie. 

Jedna myśl nt. „Jesteś Cudem – Program duchowej przemiany

  1. Witaj Isa.
    Mam pytanie odnośnie programu Jesteś Cudem: nie ma przeszkód by go realizować razem z Kursem Cudów? Czy dobrym wyjściem będzie robić lekcje z programu zaraz po przebudzeniu, a potem lekcje Kursu?
    Pozdrawiam serdecznie.