✨Prawda…✨

🌟Ile razy PRAWDA pukała do drzwi twego umysłu? 

Ile razy słyszałeś, czy też czytałeś słowa, które coś w tobie poruszyły i których prawdę czułeś choćby przez chwilę w swoim Sercu? Słowa-dźwięki-myśli, które być może wywołały w tobie radość lub zaciekawienie, lub też może irytację, niepokój, niezgodę i gniew. 

🌟PRAWDA nie zważa na to, jak osądzasz, ani jak na nią reagujesz, ONA po prostu JEST, trwa niezmienna, spokojna i radosna, bo zna SIEBIE

✨A zatem, co z NIĄ zrobiłeś? 

Czy powitałeś na chwilę, a potem wyprosiłeś, bo nie pasowała do twoich idei i koncepcji, których sam siebie nauczyłeś? 

✨A może od razu wyprosiłeś, jak niezaproszonego intruza?  

🌟PRAWDA nigdy nie przychodzi nie zaproszona. Musiałeś o NIĄ poprosić skoro pojawiła się w twoim doświadczeniu. 

✨A więc, czym ONA JEST, co ci mówi, co próbuje ci pokazać? 

Kiedy naprawdę będziesz JEJ pragnął, kiedy radośnie i z wdzięcznością zaprosisz ONA natychmiast zapuka ponownie do twych drzwi. 

Jednak aby usłyszeć potrzebujesz najpierw zamilknąć i słuchać. Potrzebujesz zrobić dla NIEJ miejsce w swoim „domu”. Potrzebujesz gotowości, aby powyrzucać stare śmieci i graty, które zaśmiecają twój zmęczony umysł. 

🌟A wtedy ONA radośnie się pojawi i pomoże ci posprzątać wszystkie brudy twojego umysłu, rozświetlając i oświecając wszystkie jego ciemne, zaśmiecone zakamarki. Tak, abyś mógł spojrzeć na to wszystko z uważnością, pokojem i Miłością w JEJ łagodnym ŚWIETLE i rozpoznać, że nic z tego już nie potrzebujesz, a wtedy z radością zobaczysz, jak wszystko to dosłownie znika w JEJ ŚWIETLE wraz z tobą. 

Wtedy radośnie rozpoznasz, że ONA zagościła w tobie już na dobre, a to co ci pokazuje i opowiada jest twoim szczęściem i spełnieniem, twoim pokojem i twoją Miłością. 

🌟Teraz gdziekolwiek idziesz ONA cię prowadzi, cokolwiek robisz, ONA robi to poprzez ciebie, cokolwiek mówisz ONA daje ci słowa, cokolwiek słyszysz, to JEJ radosny dźwięk, cokolwiek czujesz, to JEJ MIŁUJĄCĄ OBECNOŚĆ

Kocham! 💖 

Tak radośnie i z wdzięcznością! 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*