Mogę uciec ze świata, który widzę, przez porzucenie atakujących myśli.

😃MOGĘ UCIEC ZE ŚWIATA, KTÓRY WIDZĘ PRZEZ PORZUCENIE MOICH ATAKUJĄCYCH MYŚLI, mówi Lekcja 23 Kursu Cudów. WOW!😲 Czy to naprawdę, aż takie proste?

Uwielbiam przebudzające przesłanie Kursu Cudów! Wbrew temu, z czym niektórym kojarzy się jego nazwa nie ma on nic wspólnego z żadną formą magii, na szczęście!

Wręcz przeciwnie jest najdoskonalszym  psychologiczno-duchowym dziełem jakie znam, i którego praktyka, jako jedyna z bardzo wielu, których próbowałam zadziałała i działa – czyniąc cuda przemiany w moim umyśle -wyzwalając mnie ze wszystkich złudzeń – atakujących myśli, jakie kiedykolwiek wytworzyłam i w które uwierzyłam. Budzi mnie ze snu, ofiarowując mi doświadczenie tego, co rzeczywiste, co prawdziwe, nieśmiertelne, miłujące, pewne, niezmienne i pełne mocy.

Jakże doskonale nauki Kursu ukazują i obnażają kondycję ludzkiego umysłu – ego, oferując jednocześnie całkowite uwolnienie od złudzenia tej fałszywej tożsamości i całego jej systemu wierzeń opartego na lęku, czyli konflikcie, bólu, cierpieniu i wszelkich innych plagach i nieszczęściach, które wytworzył umysł podświadomie dążący do samounicestwienia, w różnych formach śmierci.

Cuda, o których mówi to nic innego jak przemiana, która dokonuje się w twoim umyśle, kiedy praktykując, porzucasz wszelkie swoje złudzenia – czyli wszystkie myśli, wierzenia, idee i przekonania, jakie kiedykolwiek miałeś o sobie, kimkolwiek i czymkolwiek, nawet te pozornie „miłe” i „pozytywne”, które wytworzyłeś jako przeciwieństwo „negatywnych”  – pozwalając aby dosłownie zniknęły w Świetle Prawdy, które jest w tobie, w twoim własnym umyśle.

Wtedy twoje postrzeganie oparte na projekcji, zostaje zastąpione wewnętrznym rozpoznaniem tego, co rzeczywiste, tylko tego, co prawdziwe. Wtedy znikają wszyscy twoi pozorni „wrogowie”, rozpoznani jako efekt twojej projekcji na nich, twoich własnych atakujących, nieprawdziwych myśli.

Dopiero wtedy doświadczasz doskonałości, niewinności i świętości całego Bożego stworzenia, wszystkiego co żyje i swojej Boskiej Jaźni, w Której wszystko jest Jedno.

Dziękuję!✨😊✨Kocham!✨💖✨

🌟TUTAJ znajdziesz nagrania wszystkich Lekcji, oświecającego treningu Kursu Cudów oraz ich tekst w PDF.

🌟TUTAJ znajdziesz więcej informacji o naukach Kursu, czym jest, jaki jest jego cel, nagrania ze spotkań, różne formy jego praktyki, wydarzenia, itp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*