Program – ✨Życie w Prawdzie✨

Witam serdecznie! 😊

✨ Program Życie w Prawdzie został  pierwotnie stworzony dla tych, którzy brali udział w Programie przemiany umysłu – Jesteś Cudem, jako nowy etap codziennej praktyki nauk Kursu Cudów. Doszłam jednak do wniosku, że może być on pomocny dla każdego kto poczuje, że chce w nim uczestniczyć, bez względu na to, czy zna i praktykuje nauki Kursu Cudów, czy nie. 

Jest to program przez internet. Raz w tygodniu wysyłana jest do jego uczestników wiadomość e-mail z linkiem prowadzącym do tematu tygodnia. 

Program trwa 12 tygodni. Każdy tydzień zawiera jeden temat, czy też jedną jakość do odkrycia, rozpoznania i wzmocnienia w sobie poprzez akt jej dawania. Wiadomość każdego tygodnia zawiera w tym celu konkretne wskazówki i ćwiczenia przeznaczone do codziennej praktyki. Istnieje możliwość spotkań grupowych na Skype po zakończeniu praktyki każdego tygodnia.  

⭐️ Program ofiarowany jest na zasadzie dobrowolnej donacji, daru. W wiadomościach tygodnia będzie zamieszczona informacja umożliwiająca ofiarowanie daru. 

Jeśli chcesz zapoznać się z tematem Tygodnia 1-go, to udostępniam go tutaj: TYDZIEŃ 1 – DETERMINACJA  

Jeśli chcesz wziąć udział w Programie Życie w Prawdzie, to zgłoś swoją chęć uczestnictwa tutaj: KONTAKT

✨  Z A P R A S Z A M   S E R D E C Z N I E  ✨

⭐️Jeśli natomiast chciałbyś rozpocząć swoją transformację i przemianę swojego umysłu, aby porzucić swoją fałszywą tożsamość i uwolnić się od złudzeń ego, tak aby ostatecznie doświadczyć siebie, jako Doskonałą Boską Jaźń, to zachęcam cię do wzięcia udziału w Programie przemiany umysłu – Jesteś Cudem. 

✨ Tutaj znajdziesz szczegółowe INFORMACJE o nim: Program przemiany umysłu – Jesteś Cudem  

✨ Tutaj dowiesz się, jak będą wyglądały jego KOLEJNE ETAPY: Przebieg programu 

✨ Tutaj natomiast PRZECZYTASZ RELACJE tych, którzy wzieli udział w programie: Relacje uczestników Programu  

✨ Tutaj dowiesz się, jak możesz WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ: Weź udział w Programie