Nagrania wideo i audio ze spotkań z Kursem Cudów


NAGRANIA ZAMIESZCZANE SĄ W KOLEJNOŚCI OD NAJSTARSZYCH DO NAJNOWSZYCH PONIŻEJ. 

 ⭐️ Tydzień Przebaczenia – Przebaczenie ofiarowuje doskonały pokój i radość.

Nagranie wideo z tygodnia Przebaczenia w Warszawie, 19 – 25 września 2016.⭐️ Święto Zmarłych Iluzji – warsztat Kursu Cudów – 1 listopada 2016

Żegnamy dziś pana Egolskiego. Dowiedzieliśmy się, że dopełnił już swego żywota. Odchodząc zabrał z sobą swoje iluzje: winę, grzech, cierpienie, stratę, gniew, nienawiść, zawiść, lęk i samą śmierć.

„Śmierć jest rodzajem myśli, która przybiera wiele form, często nierozpoznanych. Może ukazywać się jako smutek, strach, niepokój lub wątpliwości; jako złość, niewierność lub brak zaufania; jako troska o ciała; jako nienawiść i we wszystkich innych postaciach, w których pojawia się pokusa bycia tym, czym się nie jest. Wszystkie takie myśli są tylko odzwierciedleniem oddawania czci śmierci jako zbawicielki i wyzwolicielki.
Jako ucieleśnienie strachu, gospodarz grzechu, bóg winy, pan wszelkich iluzji i oszustw, ta myśl o śmierci wydaje się być potężna…”
– Kurs Cudów, fragment lekcji 163

Część 1

Część 2

Część 3⭐️RADOSNE SPOTKANIE Z KURSEM CUDÓW W GDAŃSKU – 13 października 2017.

Nagranie ze spotkania z Kursem Cudów, podczas którego zostało wyjaśnione, czym jest Kurs Cudów, jak powstał, jakie są jego przesłania, jego funkcja i rola w przemianie i transformacji jego uczniów/nauczycieli, oraz jak aktywna praktyka jego nauk wpływa na kompletną transformację, wyzwolenie i uzdrowienie praktykującego.

Część 1 

Część 2 ⭐️ ŚWIĘTO NIEPODLEGŁEGO UMYSŁU – Warsztat Kursu Cudów z Isabellą w Gdańsku, 11.11/2017. Wyzwolenie spod rządów fałszywej tożsamości.

Część 1

Część 2⭐️ Tylko Miłość jest rzeczywista – spotkanie Kursu Cudów w Gdańsku – 18-19/11/2017

Nagranie ze spotkania Kursu Cudów w Gdańsku, z Agnieszką i Isabellą – Tylko Miłość jest rzeczywista. Wszystko inne jest twoim własnym koszmarem i nie istnieje – wykład Isabelli⭐️ Bóg albo ego – spotkanie Kursu Cudów w Gdyni – 13 -14/01/2018

Część 1

Część 2⭐️ Przebudzeni w Miłości – spotkanie Kursu Cudów w Stajenczynkach – 3 – 4/02/2018

Część 1

Część 2⭐️ Przebaczenie – Uzdrowione związki – spotkanie Kursu Cudów w Gdyni – 17-18/02/2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*