Weź udział w programie

Witam serdecznie! 😊

Cieszę się bardzo, że rozważyłeś wzięcie udziału w Programie „Jesteś Cudem”. Pierwsza edycję Programu mamy już za sobą, radośnie i pomyślnie dopełnioną.

⭐️ Kolejny cykl Programu rozpocznie się dnia 1 czerwca/ 2017 i trwać będzie do 12 lipca/ 2017. MOŻESZ JEDNAK WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ W DOWOLNYM TERMINIE.? ZGŁOSZENIA PRZYJMUJĘ CODZIENNIE.

Na tej stronie możesz przeczytać RELACJE UCZESTNIKÓW pierwszej edycji Programu: Relacje uczestników Programu

Zakladam, że przechodząc na tę stronę zapoznałeś się uprzednio z informacjami na temat Programu na stronie Jesteś Cudem – Program przemiany umysłu.  

Opłata za udział w Programie wynosi 280 zł. Wpłata może być dokonana na początku lub w jego trakcie i podzielona na części. Nie jest obowiazkowa. Jeśli z jakichkolwiek powodów suma ta jest dla ciebie nieosiągalna to wpłać taką, jaka jest dla ciebie osiągalna. Jeśli w pierwszym tygodniu trwania programu będziesz chciał zrezygnować z uczestnictwa, to zgłoś, że się wypisujesz i nie musisz nic płacić. Informacje umożliwiające dokonanie wpłaty, czy też datku będą dostępne w codziennie wysyłanych wiadomościach z tematem dnia. Potraktuj to raczej jako dar serca i wyraz wdzięczności, jeśli będziesz taką odczuwał, niż jako obowiązek zaplaty za coś. Jeśli będziesz chciał ofiarować więcej, to także możesz to zrobić.

Jeśli masz jakąś pilną informację do przekazania lub pilne pytanie, możesz skontaktować się ze mną, wypełniając i wysyłając poniższy formularz kontaktowy. Proszę, sprawdź swoją skrzynkę mailową Spam na wypadek, gdybyś nie otrzymał ode mnie maila w dniach 29-30 maja i dodaj mój adres mailowy do zaufanych kontaktów, gdyż wszystkie codzienne wiadomości Programu będą wysyłane do ciebie, z tego samego serwera.

Serdecznie zapraszam 😊

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*