Przebieg programu

TYDZIEŃ 1: LĘK I EGO

W pierwszym tygodniu programu będziemy aktywnie przyglądać się idei lęku i ego, TAK ABY ROZPOZNAĆ, że są wyłącznie NIEPRAWDZIWYMI IDEAMI, które sami WYTWORZYLIŚMY, i które możemy w każdej chwili PORZUCIĆ. Mówiąc w skrócie celem tego procesu jest wewnętrzne, osobiste rozpoznanie, poprzez doświadczenie:

 • co jest podwaliną wiary w lęk,
 • że wiara w lęk wytworzyła błędny system myślowy oparty na lęku – czyli ego,
 • jaki wpływ ma na nas wiara i inwestowanie w lęk-ego, i jego system myślowy,
 • że lęk i ego są iluzorycznym, nienaturalnym i błędnie wytworzonym stanem umysłu i nie są rzeczywiste,
 • że jedynym naturalnym i prawdziwym stanem umysłu jest MIŁOŚĆ, RADOŚĆ i POKÓJ, płynący z doświadczenia jedności ze Źródłem, Bogiem a przez to wszystkim co istnieje,
 • że jest w nas i z nami Moc naszego Wewnętrznego Nauczyciela i Przewodnika, która nas wspiera, uczy i przeprowadzi przez ten proces jeśli Ją o to poprosimy i Jej na to pozwolimy.

TYDZIEŃ 2: PRZEBACZENIE – POWRÓT NIEWINNOŚCI 

Podczas tygodnia drugiego będziemy pracować z procesem przebaczania, rozpoznając, czym rzeczywiście jest przebaczenie i jakiego rodzaju postrzegania potrzebuje, aby się całkowicie dokonało. Podążając za przewodnictwem naszego Wewnętrznego Nauczyciela, Mocą Ducha Św. w nas, odkryjemy poprzez osobiste wewnętrzne doświadczenie, że przebaczenie wydarza się automatycznie jako efekt rozpoznania nierzeczywistości wszystkich osądzających i atakujących myśli, idei, wierzeń i przekonań na temat siebie, wszystkiego i wszystkich. W czasie tego procesu:

 • przyjrzymy się naszym żalom i urazom, oraz wszystkim myślom, wierzeniom i sytuacjom z nimi związanymi,
 • rozpoznamy, co jest ich przyczyną, oraz ich nierzeczywistość, dzięki czemu będziemy mogli się od nich uwolnić,
 • doświadczymy naszej pierwotnej i niezmiennej niewinności, rozpoznając nierzeczywistość winy, jako efektu porzucenia żalów, czyli myśli, wierzeń i przekonań, które winę wytworzyły i podtrzymywały.
 • ostatecznie uznamy niewinność wszystkiego co istnieje, jako własną.

TYDZIEŃ 3: UZDROWIONE ZWIĄZKI – DAWANIE I OTRZYMYWANIE

W trzecim tygodniu naszej wspólnej „podróży” przyjrzymy się idei wszystkich naszych związków. Nadal przyzwalając na przewodnictwo naszego Wewnętrznego Nauczyciela. Rozpoznamy, jak używało ich ego, i jakie miało to dla nas konsekwencje, a następnie odkryjemy, jaki jest rzeczywisty cel naszych związków, cel, który zna nasza prawdziwa Jaźń. Rozpoznamy, że przyjęcie i wypełnianie tego celu jest tym, co czyni nasze związki prawdziwie szczęśliwymi, autentycznymi, spełnionymi, kochającymi i wolnymi. W kontekście związków, przyjrzymy się również prawdziwej naturze i funkcji dawania i otrzymywania, która różni się całkowicie od tej, którą nadało jej ego.

TYDZIEŃ 4: UZDROWIENIE – POJEDNANIE.

W tygodniu czwartym, porzuciwszy uprzednio:

 • fałszywą tożsamość – ego- lęk,
 • wszystkie jej żale, wierzenia, osądy

poprzez przebaczenie sobie wszelkich złudzeń, oraz uwolnienie i uzdrowienie-uniewinnienie naszych związków. Doświadczymy siebie takimi, jakimi jesteśmy naprawdę, stworzeni w Miłości naszego Stwórcy, czyli Boskiej  Jaźni: doskonałymi, niewinnymi i nieograniczonymi w mocy. Będzie to efektem porzucenia fałszywej tożsamości, a przez to wyzwolenia z wiary w oddzielenie od Źródła, Boga, Miłości. Rozpoznamy, że nigdy tak naprawdę nie byliśmy od Niego i niczego oddzieleni. Będzie to nasze Pojednanie, z Nim i wszystkim co stworzył.

TYDZIEŃ 5: PRZEBUDZENIE – JESTEŚ CUDEM! 

W tygodniu piątym będziemy doświadczać łaski, miłości i błogosławieństw jakie płyną z przyjęcia swojej Prawdziwej Tożsamości jako światła świata, czystej, Miłującej Świadomości, z Pojednania z Bogiem. Będzie to przyjęcie Jego Woli dla nas, którą jest nasze doskonałe szczęście. Będzie to nasze  Przebudzenie w Miłości, którą zawsze byliśmy i na zawsze jesteśmy. Takimi będziemy siebie w tym tygodniu doświadczać i rozpoznawać. Siebie jako Miłość, jako Doskonałość i Boskość, widząc Ją we wszystkim wokół. Doświadczymy, pełni, wdzięczności, poczucia bezpieczeństwa i obfitości, które są efektem tego rozpoznania.

TYDZIEŃ 6: CUDO-UMYSŁOWOŚĆ  

W ostatnim tygodniu naszej wspólnej przygody przyjmiemy i podejmiemy się wypełniania swojej prawdziwej funkcji, jako światła świata, doskonałej Bożej Jaźni. Przyjąwszy Bożą Wolę  jako własną, rozpoznając, że jest w tym całe nasze szczęście i spełnienie będziemy naturalnie odczuwać potrzebę dawania i szerzenia Siebie. Rozpoznawszy, że mamy wszystko, bez ograniczeń, bo jesteśmy jednym ze wszystkim, ze Stwórcą, a Jego dary są naszymi, będziemy je nieść wszędzie tam gdzie będą potrzebne, naturalnie podążając za przewodnictwem naszej Prawdziwej Jaźni, Mocy Ducha w nas. Pomimo, że program w tym miejscu dobiega swego końca, to będzie to dopiero początek twojej przygody, jako ofiarowującego cuda, pod przewodnictwem twojej Prawdziwej Jaźni, Mocy Ducha Św w tobie, którą Jesteś.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*