Masz moc, aby wszystko zmienić…

Piszę ten artykuł zainspirowana postami, które od czasu do czasu widuję na Facebooku, ukazującymi różne formy tzw. niedopuszczalnych i potępianych zachowań, zainspirowana również komentarzami ich czytelników. 

✨Mamy w sobie moc, żeby uzdrowić i wyzwolić cały świat, ze wszystkich najstraszniejszych rzeczy, które wydają się w nim dziać. Tak, jak nauczali i nauczają tego wszyscy przebudzeni nauczyciele i wiele oświecających przekazów, aby tego dokonać potrzebujemy najpierw chcieć rozpoznać, że to NASZE WŁASNE osądzające i atakujące MYŚLI pokazują nam taki obraz świata, jakim go postrzegamy. 

Nie chcemy na to spojrzeć w ten sposób, bo jest to dla nas zbyt przerażające ODKRYCIE. Rzeczywiście, jest ono przerażajace i budzi najcześciej gniew, lęk i sprzeciw, które podsycane są poczuciem winy, lecz TYLKO JEŚLI patrzymy na nie przez pryzmat wierzeń i przekonań EGO, które jest wytwórcą wszystkich tych myśli, i których projekcji dokonuje na cały ten świat. 

Kiedy natomiast patrzymy na to ODKRYCIE poprzez Wizję naszego Prawdziwego Ja, Ducha Św. w nas, to rozpoznajemy, że wszystkie te ATAKUJĄCE i OSĄDZAJĄCE MYŚLI, są tak naprawdę tylko złudzeniami, którym próbowaliśmy nadać rzeczywistość, wierząc, że są prawdziwe i reagując na nie, jak na niepodważalny fakt. 

W tej wewnętrznej Wizji świat przemocy, ataku, winy i lęku, świat różnic i odmienności dosłownie znika w naszym pragnieniu przebaczenia SOBIE TYCH ZŁUDZEŃ. Jego miejsce natomiast zajmuje świat widziany „oczami” przebaczenia, świat wyzwolony i uzdrowiony w NAS SAMYCH, a my doświadczamy naszego własnego uzdrowienia i wyzwolenia wraz z nim.  

 ✨ Jak mogę zatem doświadczyć przemiany mojego postrzegania, uzdrowionego przez doświadczenie prawdziwej Wizji?  

Obserwuję uważnie wszystkie pojawiające się we mnie myśli i obrazy będące ich efektem, bez względu na to, czego dotyczą i co wydaje się je wzbudzać. Nie podążam za nim, nie reaguję na nie, nie osądzam ich ani nie wartościuję, nie upieram się, że wiem, czym są, że pokazują mi coś prawdziwego ani, że wiem, czym są obrazy, które mi ukazują. Zamiast tego postanawiam, że chcę patrzeć na nie wszystkie poprzez Wizję mojego Prawdziwego Ja, mojej Boskiej Jaźni, prosząc o nią mojego Nauczyciela i Przewodnika, Ducha Św. 

✨ Co zaś dzieje się, kiedy tego nie robię? 

Zaczynam utożsamiać się z tymi myślami. Wierzę, że są prawdziwe i że w zawiązku z tym obrazy, które mi pokazują też są prawdziwe. Wtedy też osądzam, wartościuję, porównuję, oceniam, oskarżam i potępiam  – co wzmacnia we mnie podświadomy lęk i winę – nie zdając sobie sprawy, że w ten sposób atakuję tym wszystkim samą siebie. Nie rozpoznaję bowiem, że to co osądzam, nie może być ode mnie oddzielone. 

Wręcz przeciwnie, próbuję się od tego wszystkiego oddzielić, bojąc się tego, co mi te myśli i obrazy zdarzeń ukazują LUB TEŻ robię sobie bożków z tego, co/kogo osądziłam, jako dobre/go, wyjątkowe/go, przyjemne/go i godne/go pożądania, WCIĄŻ JEDNAK postrzegając ten obiekt pożądania, jako coś ode mnie oddzielonego, coś, co ma to, czego ja nie mam, coś różnego ode mnie. 

Postrzeganie czegokolwiek, jako oddzielonego, różnego od nas i mającego coś, czego sami nie mamy nawet jeśli jest obiektem naszego pożądania, pragnień, czy uwielbienia, musi rodzić lęk i winę – starannie ukryte pod płaszczykiem adoracji – a ostatecznie zawsze przybiera jakąś formę ataku, choćby nawet w postaci pozornie „niewinnego” i „uzasadnionego” osądu. 

Za każdym osądem ukrywa się żal, gniew i ból, a nawet głęboko skrywana nienawiść i żądza zemsty, które są efektem wiary w odmienność i oddzielenie. 

Tak naprawdę nie ma znaczenia czy nasz osąd przybiera formę pozornie „pozytywną”, czy „negatywną”. Każdy osąd jest efektem błędnego postrzegania zrodzonego z lęku i winy, opartego na wierze w różnice, porównania, odmienność i oddzielenie od wszystkiego i wszystkich. 

Jeśli zaczniesz się bardzo uważnie i całkowicie UCZCIWIE przyglądać wszystkim swoim myślom, swoim reakcjom i swoim relacjom z innymi, to odkryjesz, że tak właśnie działa i na tym opiera się system myślowy, który wytwarza EGO. 

Jeśli zaś zaczniesz przyglądać się temu wszystkiemu poprzez światłość Ducha w tobie, to doświadczysz wolności od tego wszystkiego, co sam wytworzyłeś, albowiem rozpoznasz, że Jego osąd to równość, wolność, niewinność, doskonałość i jedność wszystkiego, co istnieje, każdej żywej istoty, całego stworzenia, które jest Jednym. Stworzone w niezmiennej Miłości swojego Stwórcy. 

W tym rozpoznaniu jest twoje przebudzenie ze wszystkich snów, które kiedykolwiek śniłeś i w które uwierzyłeś. W tym rozpoznaniu budzisz się w swojej Prawdziwej, Doskonałej, Miłującej Rzeczywistości. W niej wszystko Jest Tobą. W niej wyzwoliłeś świat od wszystkiego, czym jak myślałeś był. 

Gdybyś tylko w pełni rozpoznał, jak wszystkie twoje myśli, zarówno te osądzające i atakujące, jak i te prawdziwie miłujące wpływają na ciebie i na wszystkich i wszystko wokół ciebie, to najprawdopodobniej chciałbyś utrzymywać w swoim umyśle, tylko miłujące myśli, które są efektem przebaczenia sobie wszystkich niemiłujących. Przebaczenia, które jest rozpoznaniem, że były one tylko nic nie znaczącymi złudzeniami, którymi podświadomie próbowałeś karać siebie. Przebaczenia, które objawia ci niewinność i doskonałość wszystkiego, co istnieje, które są twoją niewinnością i doskonałością. Przebaczywszy, przypominasz sobie siebie i wszytko takim, jakim zawsze było, Stworzone w doskonałej Miłości Stwórcy. 

Zachęcam Cię zatem do codziennej praktyki porzucania złudzeń. Obserwuj swoje myśli i powierzaj każdą z nich Temu, Który jest twoim Nauczycielem w Prawdziwym Widzeniu. Niech to On nauczy cię, czym one wszystkie są. Jeśli będziesz w tym konsekwentny i wytrwały, to zaczniesz doświadczać zupełnie nowej rzeczywistości, przemienionej, wolnej, przyjaznej i życzliwej, a twoje serce i umysł, będą doświadczać pokoju i miłości, które nie są z tego świata, a które są jedynym naturalnym stanem twojego Prawdziwego Ja. 

Ofiarowuję ci zatem same miłujące myśli. Widzę twoją niewinność i doskonałość. Pamietam Kim Jesteś. Dziękuję Ci. Kocham.✨😊✨

Na tej stronie dowiesz się więcej, o praktyce przemiany umysłu. Zachęcam do przejrzenia różnych opcji w menu: www.jestescudem.com  

Komentarze są wyłączone.