✨Jesteś Cudem✨- program przemiany umysłu

 

😊Witaj! Zapraszam cię, przez najbliższe 6 tygodni, na wspólną, fascynującą i transformującą wędrówkę w głąb siebie, do miejsca, w którym pamiętasz siebie takim, jakim Jesteś naprawdę. Przebijemy się wspólnie przez ciemne chmury wyimaginowanych i ograniczających wierzeń, przekonań, idei i lęków, które sami wytworzyliśmy, i z którymi się utożsamialiśmy, wierząc, że są realne, nadając im w ten sposób zatrważającą nas rzeczywistość.

Celem tego programu jest efektywnie, bezpiecznie i radośnie poprowadzić i wspomóc każdego, kto z jakiegokolwiek powodu czuje potrzebę zmiany, wewnętrznej przemiany, przebudzenia, uwolnienia z bólu, cierpienia, choroby, depresji, uzależnień oraz wszelkich wzorców i nawyków myślowych, wierzeń i przekonań, które je wywołują.

Podążając wspólnie tą uzdrawiającą ścieżką, wspierając siebie nawzajem odkryjemy, że nigdy nie było tak naprawdę żadnego rzeczywistego powodu, żeby się bać, że wszelkie nasze ograniczające myśli wierzenia i przekonania, które mieliśmy o sobie i o otaczającym nas świecie nie były tak naprawdę realne. Porzucając je, jedno po drugim i zdejmując w ten sposób kolejne zasłony iluzji, odkryjemy, że  kryła się za nimi rzeczywistość całkiem inna, od tej, którą do tej pory znaliśmy. Rzeczywistość, która jest całkowicie wolna od lęku, i która w związku z tym nie zna bólu, cierpienia, braku, straty, grzechu, winy, choroby, gniewu, potępienia i potrzeby ataku. To odkrycie doprowadzi nas do rozpoznania, że sami byliśmy ich autorami, że je wytworzyliśmy, ponieważ uwierzyliśmy w wyimaginowane zagrożenia.

Idąc głębiej i głębiej doświadczymy, że nie jesteśmy sami, że jest z nami czysta miłująca Mocktóra nas kocha, prowadzi i wspiera we wszystkim, co Ona rozpoznaje, że jest dla nas dobre. Ta Moc, którą można też nazwać Duchem Św. zna nas takimi jakimi jesteśmy naprawdę. Ona zna naszą Prawdziwą Tożsamość, zna naszą Doskonałość i Niewinność.

Wspólnie otworzymy się na tą Moc i pozwolimy Jej stać się dla nas Przewodnikiem w widzeniu siebie oraz wszystkiego i wszystkich w tym świecie w zupełnie nowy sposób. Poprosimy oraz przyzwolimy, aby ta Moc, w nas pomogła nam w wyzwoleniu się od starej i fałszywej tożsamości, którą sami wytworzyliśmy. Współpracując z tą Mocą, poprzez aktywne powierzanie Jej wszystkich naszych myśli pełnych lęku, gniewu i żalów, przebaczając je sobie i wszystkim, rozpoznamy, że jest w nas Obecność, czysta Świadomość, Jaźń, która jest całkowicie wolna od wszelkich ograniczeń, lęku, braku, winy i jakiejkolwiek niedoskonałości. Doświadczając Jej Obecności rozpoznamy naszą Doskonałą Niewinność, rozpoznamy, że ta czysta, doskonała Świadomość jest nami oraz wszystkim co istnieje i ma Jedno, Jedyne Miłujące Źródło, które powszechnie nazywane jest  Bogiem, Stwórcą, Miłością czy też Kosmiczną Inteligencją. Jak tą Moc nazwiemy nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia.

W tym cudownym procesie, pozornej wędrówki do Źródła, odkryjemy, że nigdy naszego Jednego Źródła tak naprawdę nie opuściliśmy. Rozpoznamy, że wszystkie nasze dotychczasowe zmagania, cierpienia i problemy, miały swoje źródło w idei, że mogliśmy być czymś innym niż Doskonałość, Miłość, Niewinność i Pokój, w których została stworzona nasza Prawdziwa Jaźń, przez Stwórcę wszystkiego co istnieje.

Aby otrzymać bardziej szczegółowy obraz przebiegu programu, i jakie są poszczególne tematy każdego tygodnia, czyli proces, z którym będziemy pracować odwiedź stronę: Przebieg programu. Resztę istotnych informacji znajdziesz poniżej.  

Program Jesteś Cudem opiera się głównie na zasadach i naukach zawartych w Kursie Cudów, który jest doskonałym przewodnikiem w treningu umysłu, mającym na celu uwolnienie umysłu od utożsamiania się z fałszywą tożsamością, tzw. ego i doprowadzenie do całkowitej zmiany postrzegania siebie, wszystkich i wszystkiego w świecie. Celem Kursu Cudów jest doprowadzenie ostatecznie praktykującego do doświadczenia umożliwiającego przebudzenie umysłu.

 • Nie musisz być aktywnym studentem Kursu Cudów, żeby wziąć udział w programie. Nie musisz nic o nim wiedzieć. Jednak jeśli poczujesz w sobie gotowość i inspirację, żeby kupić Kurs Cudów i zacząć go studiować, to może to być pomocne, jednak nie jest niezbędne dla zrozumienia procesu i idei, którymi będziemy się w tym programie posługiwać.
 • Jeśli Kurs Cudów jest dla ciebie czymś zupełnie nowym zachęcam cię bardzo, abyś zapoznał się z jego przesłaniem, zaprezentowanym na tym blogu. Możesz w tym celu odwiedzić następujące strony:
 • Czym jest?,  Jak powstał?,  O czym mówi? 
 • Na stronie O mnie możesz dowiedzieć się więcej na mój temat.
 • Na stronie Nagrania wideo możesz obejrzeć filmy z warsztatów i spotkań, które prowadziłam.
 • Na stronie Zajęcia Kursu Cudów online możesz posłuchać nagrań z zajęć, warsztatów i sesji.
 • Rekomenduję, również jeśli zdecydujesz się wziąć udział w programie, a jesteś zupełnie początkujący, abyś rozpoczął codzienną praktykę pierwszych 15-tu lub nawet 20-tu lekcji z Książki ćwiczeń Kursu Cudów (1 lekcja dziennie) przed rozpoczęciem programu Jesteś Cudem, jeśli oczywiście jest to wykonalne w sensie praktycznym. Pierwsza edycja programu rozpoczyna się 1 marca 2017.
 • Na stronie Lekcje Kursu Cudów online umieszczane są sukcesywnie kolejne, nagrane lekcje Kursu Cudów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania w tej sprawie, napisz do mnie na stronie Kontakt.
 • Kliknij tutajaby dowiedzieć się więcej o Kursie Cudów i jakie są możliwości nabycia go w formie książki lub e-booka (pdf). Uczestnicy programu bedą od czasu do czasu otrzymywać pojedyncze rozdziały Kursu Cudów w formacie PDF, do ściągnięcia i przeczytania jako część praktyki.

Oprócz tego w programie tym zostały wykorzystane również praktyczne ćwiczenia i techniki medytacyjne inspirowane moimi osobistymi doświadczeniami w praktyce uwalniania umysłu, inicjowane przez mój intymny kontakt z Mocą prawdziwej Jaźni, Mocą Ducha Św, a także z psychologii transcendentalnej czy psychosyntezy.

Inspiracją do stworzenia tego programu była dla mnie moja własna transformacyjna przygoda z Kursem Cudów, spotkania z jego inspirującymi, przebudzonymi nauczycielami na całym świecie, programami przemiany umysłu przez nich stworzonymi, w których brałam udział, oraz pragnienie podzielenia się transformacją, która się we mnie wydarzyła dzięki praktyce i treningowi przemiany umysłu, do której inspiruje Kurs Cudów.

Jednym z innych ważnych bodźców do stworzenia tego programu było pragnienie uczynienia nauk Kursu Cudów bardziej przystępnymi i bardziej zrozumiałymi, ponieważ wielokrotnie słyszałam od różnych osób, że język którym został napisany, jak i treść w nim zawarta nie były dla nich zrozumiałe. Chciałam, przedstawić, pojęcia takie jak Duch Św., Jaźń, Chrystus, Bóg w innym wymiarze niż ten, który większość osób kojarzy z religią i kościołem, czy też historiami z Biblii, a przez to często z grzechem, winą i karą. Kurs Cudów nie ma nic wspólnego z jakimikolwiek dogmatami religijnymi.

Moim pragnieniem jest zainspirować każdego, kto będzie na to otwarty, do doświadczenia, jakie kryje się poza tymi pojęciami i do odkrycia, że nie ma znaczenia, jaką nazwę będziemy próbować nadać temu doświadczeniu, czy też nazwiemy to Bogiem, Duchem Św, czy Chrystusową Jaźnią, czy też po prostu Miłością, znaczenie ma jedynie nasze rozpoznanie, że jesteśmy z Tym Czymś Jednym, że Tym Jesteśmy, a w związku z tym Jednym ze wszystkim co istnieje, czyli dokładnie, że Jesteśmy Wszystkim.

Doświadczenie, przypominające nam, że nigdy nie oddzieliliśmy się od naszego Źródła, Stwórcy, Boga i Jego Miłości, w Której zostaliśmy stworzeni, Która, nie ma żadnego przeciwieństwa, i że Tą Miłością jest wszystko, co istnieje jest głównym celem nauczania Kursu Cudów. Doświadczenie to jest efektem rozpoznania, że cała ta fałszywa tożsamość, którą nieświadomie wytworzyliśmy i którą wierzyliśmy, że byliśmy, wraz z całym jej system wierzeń i przekonań opartym na wierze w oddzielenie od Źródła, Boga, czyli na lęku, jest nierzeczywista.

Miałam za sobą kilkanaście lat pracy nad sobą, studiów z różnych dziedzin psychologii transcendentalnej, różnych form terapii i uzdrawiania, Jogi Kundalini, wielogodzinnych medytacji, a cierpienie emocjonalne i różne zaburzenia psychosomatyczne, powracały regularnie i cyklicznie. W chwili całkowitej rozpaczy padłam na kolana i pomodliłam się o pomoc, poddając się całkowicie mocy Boga. Tego samego wieczoru dostałam odpowiedź, która pojawiła się jak cud w postaci pewnych zdarzeń, które poprowadziły mnie wprost w miłujące objęcia Kursu Cudów. Moja wdzięczność za tą przemianę, uzdrowienie i wyzwolenie, które wydarzyły się we mnie od tamtego momentu nie zna granic. Miłość, radość, poczucie obfitości i pokój umysłu stały się w moim życiu dominującym doświadczeniem.

Pragnę podzielić się moim doświadczeniem z każdym, kto poczuje się zainspirowany tym, co tu w dużym skrócie przedstawiłam, i kto zdecyduje się wyruszyć w tą podróż wraz ze mną.

Więcej szczegółów na temat  programu: 

 • Program składa się z sześciu modułów tematycznych, kroków, etapów prowadzących do celu, którym jest uzdrowienie, wyzwolenie, przemiana umysłu, przebudzenie.
 • Każdy z kolejnych kroków będzie prowadził do:
 • rozpoznania i porzucenia fałszywych utożsamień – idei, wierzeń i przekonań,
 • przebaczenia: porzucenia żalów i innych emocji
 • wyzwolenia umysłu z fałszywego postrzegania i odkrycie zupełnie nowego sposobu widzenia i doświadczania siebie oraz wszystkiego i wszystkich w świecie,
 • doświadczenie swojej prawdziwej  Tożsamości, pojednanie z Boską Jaźnią, Stwórcą, czyli z sobą samym, wszystkimi i wszystkim co istnieje,
 • Efektem czego jest uwolnienie od lęku, poczucia winy, wewnętrznego konfliktu, niemocy, ograniczeń i cierpienia oraz wszelkich chorób, uzależnień i wszelkich bolesnych, konfliktowych sytuacji z nimi związanymi.
 • Uwolniony od nich wszystkich umysł odkrywa swój naturalny pierwotny stan trwałego pokoju, niewinności, szczęśliwości, doskonałości, bezgranicznej mocy, pełni i jedności ze wszystkim co istnieje, czyli ze Stwórcą, stan Doskonałej Miłości.
 • Każdy z kolejnych etapów będzie trwał tydzień i każdy składał się będzie z tematu na dany dzień. Każdy temat dnia zawierał będzie pisemną wiadomość, ćwiczenie do praktykowania w ciągu dnia, krótkiego nagrania wideo 10-15 min, w którym przedstawię temat dnia i poprowadzę krótkie ćwiczenie medytacyjne.
 • Na koniec każdego z kolejnych etapów przewidywane są spotkania na Skypie, dla tych uczestników, którzy są zainteresowani, żeby podzielić się doświadczeniami, lub potrzebują o coś zapytać.
 • Dodatkowo każdy z uczestników będzie mógł skorzystać w razie potrzeby z jednej indywidualnej sesji terapeutycznej na Skypie podczas trwania programu.
 • Zostanie również stworzona grupa wsparcia na Facebooku, dla osób uczestniczących w programie.

Jeśli czujesz się zainspirowany tym co tu przeczytałeś i masz ochotę przyłączyć się do tego transformacyjnego procesu, to możesz przejść do strony Weź udział w programie, aby dowiedzieć się jak zgłosić swój udział w programie.  

Komentarze są wyłączone.