Bóg jest we wszystkim co widzę, ponieważ Bóg jest w moim umyśle…

Powtarzam tą myśl rozglądając się po otaczającym mnie świecie. Szepczę ją każdej myśli i obrazowi, który pojawia się w moim umyśle i przyglądam się, jak znikają one wszystkie w uczuciu pokoju i radości jakie pozostaje, kiedy z umysłu znika wszystko oprócz doświadczenia Boga.

A więc tym jest wszystko… Nie mogłam tego doświadczać i widzieć, kiedy mój umysł wypełniała procesja chaotycznych i bezsensownych myśli, którym próbowałam nadać znaczenie. Jedne uczyniłam ważniejszymi pozwalając im rozsiąść się wygodniej w mojej świadomości, inne wydawały się być mniej ważne, pojawiające się na moment i zaraz potem znikające.

Uff! Jaką ulgą jest doświadczać, że one wszystkie nie miały żadnego znaczenia, że jest tylko Bóg, Jego Pokój i Miłość.

W tym doświadczaniu wszystkie te wymyślone obrazy znikają, a wraz z nimi wszystkie te pozorne problemy, niepokoje i cierpienia i żale, które były wyłącznie ich efektem. Znikają w nicości, z której się wyłoniły.

Były niczym. Zatem nie muszę, już ich dłużej odgrywać na scenie tzw. „życia”. Co nie jest wieczne życiem być nie może, a zatem, również i prawdziwe być nie może. Co pojawia się znika i zmienia, jest nietrwałe może być tylko iluzją. To co naprawdę żyje jest wieczne. I takim właśnie jest moje doświadczanie Boga i siebie jako w Nim żyjącej, kiedy wszystkiemu mówię:

Bóg jest we wszystkim co widzę, ponieważ Bóg jest w moim umyśle…

W tym znika iluzja oddzielenia, znika odrębna tożsamość, znikają jej wierzenia i przekonania, historie i cała jej przeszłość. W tym widzę i uznaję moją jedność i równość z każdym, ze wszystkim co istnieje. Naszą doskonałą jedność w Bogu, jako Doskonałej, Boskiej Jaźni.

W tym jest moja niezmienna radość, pokój, wdzięczność, moje wieczne szczęście… A skoro jest moje jest każdego. Dziękuję. Kocham Cię??

Listen to „LEKCJA 30 – Bóg jest we wszystkim, co widzę, ponieważ Bóg jest w moim umyśle.” on Spreaker.

Komentarze są wyłączone.